Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.

Mässing och rödlackerad metall.
Höjd 26 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre repor med färgbortfall. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis. Ej funktionstestad.

Utropspris
250 EUR