Mikroskopet märkt Carl Zeiss Tena no 11595, höjd 34 cm, med skåp av mahogny, 18x20x38 cm.
Barograf märkt Brevetes S.G.D.G Paris 35037, med etui av ek, 29x13x17 cm
Bruksslitage. Repor. Nagg. Nötta kanter. Ej funktionstestad. Ej genomgången.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.