Örhängen med briljantslipade diamanter, med IGI report
Diamanter 0,71 ct, H/vs1 och 0,70 ct H/vs2 enligt IGI report nr 497160880 och 506112301. Inskription. Sidostenar briljantslipade diamanter totalt ca 0,45 ct. 18K vitguld. Diameter ca 9 mm. Vikt 3 gram.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.