Barbiedockor, Barbie samt Ken, Matell, 6 st, 1960-tal respektive 2002.
Barbie samt en Kendocka. Fem stycken oidentifierade editions samt Limited edition 1959 Doll and Fashion Reproduction "Gay Parisienne". Litteratur på ämnet Barbie medföljer.
Smärre slitage. En docka med originalask.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.