Carl-Fredrik Reuterswärd/ The Non-Violence Project Foundation, numrerad och daterad 5/30 2017.
"Wrap for peace - red" i samarbete med Yrjö Edelmann, handmålad resin, längd 20 cm, i originalkartong, intyg medföljer
Obetydligt ytslitage.