Sideboard fanerat med mahogny. Intarsiadekor. Två dörrpar med invändig hyll- och lådinredning. Längd 181, djup 45, höjd 112 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10