Gråmålat skåp med dörr samt bakomliggande hyllor i underdelen. Överdelen öppen med en skedhylla. Bredd 95, djup 40, höjd 157. Nyckel finns.
Troligtvis senare målning. Smärre skador. Slitage. Torrsprickor. Delvis maskstungen. Låset kärvar något.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10