Ferdinand Boberg, akvarell, signerad, Laske-Vedum.
"Stapeln och "Stigluckan" i Vilske-Kleva, Västergötland". 42 x 55.5 (dagermått) cm.
Ej examinerad ur ram.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10