Smycken Ringar
1410278

Ring, 18K guld och kunzit. Finska importstämplar 1970.

Storlek 17,75/56.
Kunziten 13 x 10 mm.
Total vikt 5,5 g.

Obetydligt ytslitage.

Frida Nyman-Ahlgren
Frida Nyman-Ahlgren
Assisterande specialist, smycken
+358 (0)50 407 9406

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
700 EUR