18K vitguld, safirglas, automatisk, viklås.
Box.
Boettnr 8326 074
Urverkets serienr 21802934
Kaliber Omega 671
Urverket och boett signerade Omega.
Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage. Små nagg på glaset.