1412663

Lasse Marttinen

(Finland, 1926-2007)
Lasse Marttinen, olja på duk, signerad och daterad -89.

Komposition. 73 x 92 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 500 SEK