Kronprinsessan Margareta av Sverige, olja på duk, signerad.
Solbelyst gårdsplan, Drottningholms slott. 33 x 64 cm.
Skänkt av kronprinsessan till förste hovmarsalken & fru Lilliehöök 1911.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10