Stål, guld, safirglas, quartz, datum, viklås. Boett ref.nr 63770 Serienr 187901 Kaliber 87 Armbandets nr 08/03.
Repor. Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.