Ring 14K guld 1 gammalslipad diamant ca 1,00 ct ca H-I VS och 1 odlad pärla ca 6 mm, rosenstenar, storlek 17,75/56

Total vikt 2,6 g.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
40 000 SEK