Karin Mobring

(Sverige, 1927-2005)
Karin Mobring
(Sverige, 1927-2005)

Karin Mobring, fåtölj, "Diana" för IKEA 1970-tal.

Stomme av betsat trä, sits och rygg av canvas, sitthöjd ca 42 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 900
168
175
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
8 jul 2022 17:53
1 900 SEK
8 jul 2022 0:37
1 800 SEK