Toilettebord, 1950/60-tal.

Toilettebord, 1950/60-tal.

Mahognyfanerat och svart målat trä. Två lådor. Längd 90 cm, djup 43 cm, höjd till bordet 68 cm, totalhöjd 123 cm.

Senare målning. Renoverad. Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
180
2 039
188
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (8 bud)
1 aug 2022 16:18
180 EUR
1 aug 2022 13:13
160 EUR
1 aug 2022 11:36
150 EUR
31 jul 2022 21:12
70 EUR
31 jul 2022 20:25
65 EUR
31 jul 2022 16:59
60 EUR
31 jul 2022 16:18
55 EUR
29 jul 2022 14:17
50 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

210. Sofia Änghede, "#33", 2011.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK