Smycken Broscher
1413960

Brosch, platina, diamanter ca. 5.00 ct tot.

Mått 47 x 38 mm.
Total vikt 13,9 g.

Lagningar. Slitage. Två diamanter saknas.

Placering: Mastokatu 4-6, Wanha Satama / Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsinki / Helsingfors - V40

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Frida Nyman-Ahlgren
Frida Nyman-Ahlgren
Assisterande specialist, smycken
+358 (0)50 407 9406

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
4 000 EUR