Mahognyfanérat sminkbord med glasskiva, två lådor ,samt tre delad, delvis ställbar spegel. Etikettmärkt. Bredd 84, djup 42, höjd till bordsskiva 73, total höjd 116 cm.
Smärre slitage. Enstaka nagg samt nedslipade nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.