Fanerad med teak och benställning av ek. Två hurtsar, en med lådor och en med skjutdörrar och bakomvarande hyllinredning. Löstagbar skiva. Hurtsarnas längd 47 - 95, total längd inklusive skiva 228, djup 43, höjd 72 cm.
Slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.