Georg Stoopendaal, en akvarell samt en gouache på papper, monogramsignerade.
Timmerkörning, bildyta 8,5 x 10,5 cm.
Hade, bildyta 16 x 6,5 cm.
Gulnad. Ej examinerad ur ram. Ytliga repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK