Ej identifierade stämplar. Delvis förgyllda samt med bårder, kopparna på godronnerad fot, uppsvängd bladhölstrad hänkel. Höjd totalt 10,5 cm. Vikt totalt 407 gram.
Smärre slitage och bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.