Två rektangulära teburkar, en med avfasade hörn och en med välvt lock. Höjd 10,5 cm. Total vikt:ca 326 gram.
Smärre slitage. Smärre bucklor. otydliga stämplar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10