Kevin Larmon, mixed media signerad och daterad 1986
"Number three", 46x46 cm
Oramad.
Nature Morte Gallery New York.Fredrik Roos samling
Curt Marcus Gallery New York 1995.Rooseum 1988.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10