Design Övrigt
1416877

Taklampor, ett par, glas, 1900-talets andra hälft.

Kupor av delvis frostat glas. Blomsterdekor i relief. För en ljuspunkt vardera. Höjd 40 cm.

Ej funktionstestade. Smärre slitage. Klippt el.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
2 500 SEK