1417085

Böcker, 15 volymer, "Bland tomtar och troll", olika förlag, 1908-1997.

Häftade och inbundna. Pärmstorlek ca 20 x 16 cm.

Slitage. Smärre skador. Ej fullständigt genomgångna.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK