Kerstin Olby, matbord "No limit", samt stolar, 6 st, "Lin", 2000-tal.
Vitlaserad ask. En kortsida med utdragsskiva med linoleum. Längd 160-287, bredd 80, höjd 73 cm. Stolar med sits och rygg med sadelgjord. Brickmärkta. Sitthöjd 45 cm.
Smärre slitage.