Samlarföremål Leksaker
1417535

Dockskåpsmöbler 10 dlr Nolby 1900-talets mitt

Dockskåpsmöbler 10 dlr Nolby 1900-talets mitt.

Bestående av;
1 spis,
1 tallrikshylla,
1 vägghylla,
1 bord,
4 stolar,
1 soffa,
1 byrå
alla delar stämplade Nolby,
medföljer diverse köksutensilier.

Bruksslitage. Slitage på untesilier (lagning)

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
6 000 SEK