Bestående av; 12 knivar, längd 20,5 cm 12 skedar, längd 17,5 cm 12 gafflar, längd 17,5 12 knivar, längd 17 cm 12 gafflar, längd 15 cm 12 skedar, längd 15 cm
Total vikt inkl rostfria blad 2600 gram
Repor. Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10