Design Möbler
1417619

Boris Berlin/Poul Christiansen, stolar, 6 stycken, "Non", Komplot design, Källemo, 2000-tal.

Gummiklädd stålkärna, märkta undertill. Sitthöjd ca 45 cm.

Slitage. Märken.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
6 000 SEK