Smycken Örhängen
1417823

Örhängen med briljantslipade diamanter, med IGI report

Örhängen med briljantslipade diamanter, med IGI report.

0,50 ct och 0,51 ct , I/vs2 enligt medföljande IGI report, nr 499103265 och 499103269. Inskription. 18K vitguld.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J406

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

17 500
1 645
1 571
Utropspris
24 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (16 bud)
25 sep 17:13
17 500 SEK
25 sep 13:32
17 000 SEK
25 sep 7:41
16 000 SEK
24 sep 7:44
15 500 SEK
23 sep 23:18
15 000 SEK