Örhängen med briljantslipade diamanter, med IGI report

0,50 ct och 0,51 ct , I/vs2 enligt medföljande IGI report, nr 499103265 och 499103269. Inskription. 18K vitguld.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
23 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06