Konst Klassisk svensk konst
1417858

Herman Södersten

(Sverige, 1862-1926)
Herman Södersten, olja på duk, signerad och daterad -86.

Gårdslandskap. 75 x 120 cm.

Slitage. Skador. Skrapmärken.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
8 000 SEK