Kolonnformade ljusstakar på fyrkantig bas, ljuspipa och dekor av mässing. Dekor av pärlstav, blad, samt kedjor. Höjd 21,5 cm.
Något slitage. Smärre nagg och sprickor Metallen med mindre anlupna fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10