1417969

Collier med briljantslipad diamant, med report IGI

Collier med briljantslipad diamant, med report IGI.

Diamant 0,78 ct, K/si2 enligt IGI report nr 520201598. 18K vitguld. Längd kedja 42 cm. Totalvikt 2 gram

Obetydligt ytslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
25 000 SEK