Design Möbler
1418022

Niels Gammelgaard, fåtöljer, ett par, samt bord, "Järpen / Råane", Ikea. 1980-tal-2000-tal.

Svartlackerad metall. Bordet 59 x 59, höjd 48 cm. Sitthöjd ca 36 cm.
En fåtölj med etikett Ikea Råane.

Saknar glasskiva. Slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
4 000 SEK