Design Möbler
1418023

Arne Jacobsen

(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, stolar 4 st, "sjuan", fritz hansen, danmark.

Arne Jacobsen, stolar 4 st, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark.

Benställning av kromad metall, lackerade samt med klädd sits, sitthöjd ca 46 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Klubbat pris
8 200
808
812
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
10 aug 18:49
8 200 SEK
10 aug 18:49
8 000 SEK
10 aug 18:48
7 700 SEK
10 aug 18:48
7 500 SEK
10 aug 18:47
7 200 SEK
Rekommendationer