Bestående av:
6 skedar 18 cm
6 gafflar 17,5 cm
6 knivar med blad av rostfritt stål 21-22 cm
6 skedar 13 cm
6 gafflar 14 cm
6 knivar med blad av rostfritt stål 18 cm
6 skedar 10,5 cm
3 skedar 21,5 cm
6 smörknivar med blad av rostfritt stål 17 cm
Total vikt 2760 gram
Bruksslitage. Repor.