Mahognyfanerat med intariadekor. Vitrindörr med spröjs framför klädda hyllor, på höga ben kopplade i hylla. Bredd 55, djup 35 (längs sidan 39), höjd 151 cm. Nyckel finns.
Smärre fanerskador. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.