Unni Brekke Widenfalk, skulptur, brons, signerad och daterad 2008
Man på häst. På träsockel. Höjd 25, bredd 22 cm.
Smärre fläckar. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK