Arne Lidqvist

(Sverige, Född 1919)
Arne Lidqvist, akvarell signerad.

Arne Lidqvist, akvarell signerad

Skator i träd, bildyta 48x33 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK