1418623

Halsband, 14K guld och rökkvarts. Penttala Pertti och Westerback, Helsingfors 1961.

Hängets bredd 26 mm.
Kedjans längd 80 cm.
Total vikt 29,2 g.

Åldersrelaterat slitage. Smärre bucklor.

Frida Nyman-Ahlgren
Frida Nyman-Ahlgren
Assisterande specialist, smycken
+358 (0)50 407 9406

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
1 000 EUR