Konst Modern svensk konst
1419126

Leopold Fare

(Sverige, 1926-1996)
Leopold Fare, olja på duk, signerad.

Komposition. 92 x 116 cm.

Smärre vågig duk.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
2 500 SEK