Design Övrigt
1419146

Gunvor Olin-Grönqvist

(Finland, 1928-2005)
Gunvor Olin-Grönqvist, väggdekorationer, 6 st, keramik, signerade. Arabia.

Längd 12-16,5 cm.

Den mindre, gröna fisken med ett nagg. Krackelyr.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
300 EUR