1419148

Eero von Boehm

(Finland, 1949-2012)
Eero von Boehm, olja på duk, signerad.

Fruktstilleben. 38 x 46 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
300 EUR