Lisa Bauer, skål Kosta Boda signerad saterad och numrerad 1976 178/375
Signerad Kosta Boda Ltd edition "Rosa Canina" Lisa Bauer 1976 178/375, diameter 30,5 cm, höjd 16 cm, originabox medföljer
Box med något slitage
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK