Smycken Ringar
1419408

Två ringar 18K vitguld samt en prinsesslipad diamant

Två ringar 18K vitguld samt en prinsesslipad diamant.

0.30 ct enligt gravyr TW vs enligt medföljande dokument, bredd ca 3.5 mm (totalt ca 7 mm), storlek 17.50/55 och 17.75/56, totalvikt 12 g. Signerade SCH. Etui samt påse medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Klubbat pris
5 000
469
450
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 sep 15:38
5 000 SEK
22 sep 15:38
4 700 SEK
21 sep 22:03
4 500 SEK
16 sep 15:35
4 300 SEK
16 sep 14:12
4 100 SEK