Smycken Armband
1420391

Armband, 18K guld, bismarcklänk med berlock

Armband, 18K guld, bismarcklänk med berlock.

Stämplad Stockholms Stads Arbetsvårdsbyrå, 1967, längd 19 cm, vikt 17 gram

Bruksslitage.

Utropspris
7 000 SEK