Trelådig byrå fanerad med mahogny, palisander, björk med flera träslag. Intarsiadekor. Fothylsor och beslag av mässing. Marmorskiva. Bredd 96, djup 52, höjd 80 cm. Nyckel finns.
Blekt. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.