Design Konstglas
1421654

Anna Matoušková

(Tjeckien, Född 1963)
Anna Matoušková, vas, glas, signerad och daterad 2005.

Röd, rund med indragen hals, vit insides, höjd 29 cm.

Smärre slitage. Mynning med obet nagg.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
5 000 SEK