Guldlackerad metall med profilerat krön. Inrett med spegel samt justerbara hyllplan. Blyinfattad glasdörr. Bredd 78, djup 25, höjd 129 cm.
Slitage. Skador. Krönet sitter löst.
Enligt uppgift restaurang Riche.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10