J si1 enligt GIA grading report 5151632100 samt två asscherslipade diamanter totalvikt 0.39 ct enligt uppgift, storlek ca 15.75/49, totalvikt 3 g. Etui medföljer.
Bruksslitage. GIA rapporten medföljer inte men numret på rapporten är ingraverad med laser på diamanten.